į pirmą puslapį
Titulinis Garažo vartai Ieškome dilerių Kontaktai Užklausa
 
 
 
 
Garažo vartai kaina

V-kasetės

Garažo vartai | Garažo vartai individualiems namams Medienos masyvo garažo vartai V-kasetės

LTH 40 garažo vartai su V-kasetėmis

Hörmann garažo vartai su kasetėmis išsiskiria aukščiausios klasės meistrišku apdirbimu, rūšiuota mediena ir tolygiu kasečių padalijimu. Masyvi mediena yra impregnuota du kartus ir tokiu būdu apsaugota nuo kenkėjų ir mėlynųjų puvėsių.

Jūs galite pasirinkti Hörmann segmentinius medienos masyvo vartus iš šiaurinės eglės ar cūgos:

  • Šiaurinė eglė yra šviesus, ypatingai tiesaus pluošto spygliuotis. Šerdies vamzdeliai, pavienės sakų kišenėlės, sukrapluoštis ir gelsvai rudos "šakelės" - visa tai yra natūralu.
  • Cūgos spalva yra nuo baltai gelsvos iki pilkšvai rudos, spygliuočio pluoštas yra ypatingai tiesus su rudomis pluošto kryptimi einančiomis mineralinio pluošto juostomis ir gumbais.


 

LTH 40 su V-kasetėmis - iš šiaurinės eglės

 

 

LTH 40 su V-kasetėmis - iš cūgos

 

Hörmann automatiniai vartai LTH 40 siūlo Jums ir Jūsų šeimai daugiau komforto ir saugumo. Vienas mygtuko paspaudimas ir Jūs netgi vėjuotu ir lietingu oru saugiai įvažiuosite į garažą.

Saugumas Jums ir Jūsų šeimai

  • Serijiniu būdu gaminamų produktų šiuolaikiškos saugumo funkcijos pagal griežtą EN normą 13241-1 apsaugo nuo susižeidimų: pirštų prispaudimo, vartų kritimo ir turi užrakte įmontuotą apsaugą nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
  • Hörmann patentą Europoje turinti vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu yra apsaugoti nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
  • Hörmann siūlo tik TÜV patikrintus ir saugius vartus bei pavaras.

Vartų dydžiai
su torsioninių spyruoklių technika:
Plotis iki 5000
Aukštis iki 3000

Medienai reikalinga apsauga
Siekdami apsaugoti medieną nuo kenkėjų ir mėlynųjų dėmių mes jau ją paruošėme. Norėdami apsaugoti vartus nuo UV saulės spindulių ir išlaikyti nepriekaištingą vartų išvaizdą, vartų paviršių Jūs turite padengti laku. Kaip tai reikia padaryti, Jūs sužinosite perskaitę medienos apdirbimo atmintinę.

Kokybė be kompromisų:
Sertifikatu įvertinta kokybė su ilgalaike garantija. 10 metų garantija Hörmann segmentiniams vartams, 5 metų garantija automatikai.

 


Atgal

Copyright © 2012 UAB “Skrema”. Visos teisės saugomos. | Vartai - Garažo vartai 
El. paštas: info@gerivartai.lt   Tel./faksas: +370 5 271 17 74 

sprendimas: infoluitai