į pirmą puslapį
Titulinis Garažo vartai Ieškome dilerių Kontaktai Užklausa
 
 
 
 

Slenkantys kiemo vartai

Saugūs, patikimi ir patogūs kiemo vartai puikiai tinkantys bet kokio dydžio teritorijai aptverti 

Kiemo vartai šiuolaikinėje statyboje vis dažniau montuojami ne atveriami, o slenkantys kiemo vartai. Pagrindinės priežastys nusakančios būtent tokių vartų panaudojimą yra kelios. Visų pirma, tokie kiemo vartai užima daug mažiau erdvės ir statant gyvenamus namus nedideliuose sklypuose, tai būna pagrindinis funkcionalumo sprendimas. Kita ne mažiau svarbi priežastis yra ta, kad kiemo vartai veikia labai paprastai ir turi plačią eksploatacinių sąvybių panaudojimo gamą.

Gembiniai arba kitaip slenkantys kiemo vartai - tai patikimi, ilgaamžiški kiemo vartai, kabantys ant atraminių konstrukcijų. Vartų mechanizmai žiemą neužšąla ir leidžia lengvai stumdyti vartus. Kiemo vartai parduodami su automatine pavara arba stumdomi rankomis. Sąvybės, kuriomis išsiskiria slenkantys kiemo vartai:

Kiemo vartai

PATIKIMI KIEMO VARTAI


Patikimą kiemo vartų veikimą garantuoja jų išskirtinė konstrukcija, kai vartų nešančioji ir yra sudėtinė vartų konstrukcijos dalis. Kiemo vartai gamybos metu atsakingų konstruktorių kolektyvas atlieka skaičiavimus ir pateikia optimaliausius sprendimus, kokias gembines sistemas reikia panaudoti slenkančių kiemo vartų pagaminimui. Sumontuoti kiemo vartai nereikalauja jokios papildomos atramos visame pravažiavime, todėl sniegas, lapai arba smėlis netrukdo vartams lengvai ir švelniai varstytis. Judėjimo tikslumą ir stabilumą garantuoja speciali atraminių ratukų sistema. Stabilų judėjimą garantuoja guoliai ratukuose, o ant galinio stulpelio sumontuotas atraminis elementas užtikrina minkštą ir patikimą kiemo vartų uždarymą, o taip pat palaiko vartus uždarytoje padėtyje. Gamyboje ypatingai akcentuojame kokybę, tad kiemo vartai Jums tarnaus ilgai ir patikimai. 
Kiemo vartai

PATOGŪS KIEMO VARTAI


Patogią vartų eksplotaciją garantuoja automatika su distanciniu valdymu. Šiuo atveju turime unikalią ir patentuotą sistemą, kai vartų automatika montuojama vartų stulpelyje. Šiuo atveju gauname antivandalinį variantą, kai vartų automatika apsaugota nuo pašalinių žmonių poveikio ir tuo pačiu apsaugota nuo bet kokių atmosferinių veiksnių. Dingus elektros įtampai vartus be vargo galima atidaryti rankiniu būdu. Tai atliekama rankenėlės pagalba atrakinus vartų blokavimo įrenginį ant vartų stulpelio.

Slenkantys kiemo vartai

SAUGŪS KIEMO VARTAI


Kiemo vartai turi europinį saugos sertifikatą. Saugų vartų darbą garantuoja: perkrovos daviklis ir signalinė lempa. Perkrovos daviklis sustabdys vartų eigą jei judėjimo metu jie sutiks kliūtį ir į ką nors atsirems. Suveikus perkrovos davikliui automatika grąžins vartus į atidarytą padėtį. Papildomai saugumo lygio padidinimui vertikalioje priekinėje vartų dalyje montuojamas guminis amortizatorius. Papildomai vartų saugumui montuojama fotoelementų pora arba saugos užtvarai.

Jei nesate tikri, kokio tipo kiemo vartai Jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Atsakysime į visus rūpimus klausimus.


Atgal
Copyright © 2012 UAB “Skrema”. Visos teisės saugomos |
Vartai - Garažo vartai - Kiemo vartai
tel. +370 5 271 17 74 info@gerivartai.lt
sprendimas: infoluitai