į pirmą puslapį
Titulinis Garažo vartai Ieškome dilerių Kontaktai Užklausa
 
 
 
 
Garažo vartai kaina

Design serijos medienos masyvo garažo vartai

Garažo vartai | Garažo vartai individualiems namams Design serijos medienos masyvo garažo vartai

LTH 40 Design serijos garažo vartai iš medienos masyvo

Šiuose išskirtiniuose iš šiaurės eglės arba cūgos pagamintuose vartuose susijungia mestriškos kokybės ir motyvų meninis frezavimas. Tai yra medienos masyvo vartai, kurie patraukia dėmesį. Šie vartai standartiškai yra tiekiami su pavara, kadangi net menkiausia vartų rankena sugadintų jų nuostabų vaizdą.

Tiek gražių garažo vartų motyvų gali pasiūlyti tik segmentiniai Hörmann LTH 40 vartai: keturi gražūs vartų motyvai, taip pat motyvai su natūralaus akmens aplikacijomis ir ypatingai išsiskiriantys individualaus frezavimo motyvai.

Jūs galite pasirinkti Hörmann segmentinius medienos masyvo vartus iš šiaurinės eglės ar cūgos:

  • Šiaurinė eglė yra šviesus, ypatingai tiesaus pluošto spygliuotis. Šerdies vamzdeliai, pavienės sakų kišenėlės, sukrapluoštis ir gelsvai rudos "šakelės" - visa tai yra natūralu.
  • Cūgos spalva yra nuo baltai gelsvos iki pilkšvai rudos, spygliuočio pluoštas yra ypatingai tiesus su rudomis pluošto kryptimi einančiomis mineralinio pluošto juostomis ir gumbais.


 

LTH 40 Design serija - iš šiaurinės eglės

 

 

LTH 40 Design serija - iš cūgos


 

Vartų dydžiai
Plotis iki 5000 mm
Aukštis iki 3000 mm


Design serijos vartai savaime suprantama yra su pavara
Šie patrauklūs vartai išsiskiria geru dizainu ir komfortu. Galinga pavara SupraMatic yra gaminama su elegantišku nerūdijančio plieno gaubtu, turi daug papaildomų funkcijų ir yra skirta garažų vartams iki 5500 mm pločio ir iki 5 automobilių stovėjimo vietų. Daugiau informacijos rasite puslapyje "Automatika".     

Saugumas Jums ir Jūsų šeimai

  • Serijiniu būdu gaminamų produktų šiuolaikiškos saugumo funkcijos pagal griežtą EN normą 13241-1 apsaugo nuo susižeidimų: pirštų prispaudimo, vartų kritimo ir turi užrakte įmontuotą apsaugą nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
  • Hörmann patentą Europoje turinti vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu yra apsaugoti nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
  • Hörmann siūlo tik TÜV patikrintus ir saugius vartus bei pavaras.

Kokybė be kompromisų:
Sertifikatu įvertinta kokybė su ilgalaike garantija. 10 metų garantija Hörmann segmentiniams vartams, 5 metų garantija automatikai. Plačiau apie vartus skaitykite skyriuje Garažo vartai 

 


Atgal

Copyright © 2012 UAB “Skrema”. Visos teisės saugomos. | Vartai - Garažo vartai 
El. paštas: info@gerivartai.lt   Tel./faksas: +370 5 271 17 74 

sprendimas: infoluitai