į pirmą puslapį
Titulinis Garažo vartai Ieškome dilerių Kontaktai Užklausa
 
 
 
 
Garažo vartai kaina

Garažo vartai | Garažo vartai individualiems namams

Garažo vartai Hörmann, išsiskiriantys patikrinta vokiška kokybe ir pažangiais techniniais sprendimais

Segmentiniai garažo vartai Hörmann - tai stabilūs, greitai pakeliami vartai, išsiskiriantys naudojamų medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir aukštu saugumo lygiu. Šie vartai veikia tyliai, juos lengva pakelti tiek rankiniu, tiek ir automatiniu būdu, naudojant nuotolinį valdymo pultą. Garažo vartai puikiai tinka kiekvienai garažo angai - ar ji būtų keturkampė, stačiakampė, vieno segmento ar su arka viršuje. Vartai atsidaro vertikaliai, lygiagrečiai luboms. Dėl tokios konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos tiek prieš vartus, tiek ir už jų.

Garažo vartai turi vienodo aukščio segmentus su tiksliai vienoje linijoje esančiais grioveliais arba tolygiai padalintomis kasetėmis. Segmentai yra išformuoti taip, kad uždarius vartus nesimato sujungimų. Prie segmentinių garažo vartų galite pasirinkti ir šonines duris su išlygiuotais vienodos išvaizdos grioveliais.

Garažo vartai atsparūs dažnai besikeičiančioms klimato sąlygoms

Garažo vartai Hörmann pasižymi puikiu atsparumu klimato sąlygoms. Plastikinis rėmo padas saugo garažo vartus nuo galimo surūdijimo, net ir esant nuolatinei drėgmei. Rėmo padas visiškai apgaubia rėmą surūdyti galinčiose vietose ir užtikrina ilgalaikę garažo vartų apsaugą.  Ilgai išliekantys elastingi ir atsparūs gamtos veiksniams sandarikliai, esantys visose keturiose segmentinių vartų pusėse apsaugo nuo galimo vėjo ir lietaus poveikio. Tokiu būdu vartai tampa sandarūs iš visų pusių bei efektyviai izoliuoja šilumos praradimą.

garažo vartai  garažo vartai namui  vartai
Daugiau pavyzdžių rasite mūsų galerijoje

Garažo vartai yra saugūs ir patikimi

Garažo vartuose apsauga nuo įsilaužimo realizuota savaime užsifiksuojančio užsklendimo pagalba. Kada vartai yra uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše ir iš karto tvirtai užrakinami. Taip užsklęsti vartai yra apsaugoti nuo įsilaužimo.

Pažangi vartų pakėlimo mechanizmo konstrukcija tarnauja patikimai ir saugo nuo nelaimingų atsitikimų: vartų kritimo, pirštų prispaudimo (Hormann firmos patentuota apsauga nuo spyruoklių lūžimo arba trosų trūkimo). Hormann garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos Sąjungos reikalavimus.

Platus spalvų pasirinkimas leidžia lengvai priderinti garažo vartus prie namo eksterjero sprendimų

Galime pasiūlyti ne tik populiariausias baltą ar rudą spalvas, bet ir plačią kitų spalvų paletę pagal individualius Jūsų poreikius. Garažo vartų spalvą lengvai priderinsime prie Jūsų namo fasado, stogo, durų ir langų. Tinkamai suderinus spalvas turėsite puikiai derantį, vientisą namo eksterjero dizainą.

Užtikriname garantinį ir po garantinį garažo vartų aptarnavimą

Garažo vartams suteikiame 10 metų garantiją. Garantiniu periodu įsipareigojame atlikti visus gaminių reguliavimo ir derinimo darbus. Pastebėjus, kad garažo vartai yra pažeisti, stringa atidaroma vartų automatika ar yra kitas techninis defektas, operatyviai išspręsime iškilusius gedimus. Turime specialius įrankius ir žinias, todėl net ir po garantiniu periodu siūlome kreiptis į mūsų specialistus dėl techninio vartų aptarnavimo.

Nesate tikri kokio tipo garažo vartai geriausiai tiks Jūsų būstui? Suteiksime visą reikiamą informaciją. Dėl išsamesnės konsultacijos susisiekite pateiktais kontaktais.


Atgal

Copyright © 2012 UAB “Skrema”. Visos teisės saugomos. | Vartai - Garažo vartai 
El. paštas: info@gerivartai.lt   Tel./faksas: +370 5 271 17 74 

sprendimas: infoluitai